جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

واژگونی "پژو" 5 کشته و مجروح بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

واژگونی "پژو" 5 کشته و مجروح بر جای گذاشت

واژگونی "پژو" 5 کشته و مجروح برجای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از جان باختن دو نفر بر اثر واژگونی يک دستگاه پژو 206 در محور کنگاور-اسدآباد خبر داد و گفت: در پی اين حادثه سه نفر نيز مجروح شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ حسین براری اظهار کرد: به دنبال دریافت خبر واژگونی يک دستگاه پژو 206 در محور کنگاور- اسدآباد، ماموران انتظامی و پليس راه به سرعت در محل حادثه حاضر شدند.

وي افزود: با حضور ماموران مشخص شد بر اثر اين واژگونی پسر شش ساله خانواده در دم جان باخته و چهار سرنشين ديگر خودرو نیز به دلیل شدت جراحات روانه بيمارستان شدند.

این مقام انتظامی از جان باختن يکی دیگر از سرنشينان مجروح حادثه به علت شدت جراحات وارد در بيمارستان خبر داد و گفت: در بررسی‌های اوليه كارشناسان علت حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه عنوان كرده‌اند.

براری ضمن ابراز تاسف از بروز این حادثه، هدف اصلی از اعمال قانون و نظارت بر رفتار ترافيكی شهروندان را كاهش تصادفات و تامين سلامت و ايمنی رانندگان و مسافران دانست و به عموم مردم توصيه كرد: با رعايت قوانين و پرهيز از رانندگی پر خطر، از بروز سوانح ترافيكي جلوگيری كنند.