سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی با جدیت دنبال می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی با جدیت دنبال می‌شود

واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی با جدیت دنبال میشود

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به مجوزهای موجود از سوی مجلس، هیات دولت و وزارت ورزش و جوانان، از تلاش جدی این اداره کل برای واگذاری اماکن ورزشی نیمه تمام بیشتری به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در جلسه‌ای در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این باره اظهارکرد: ماده 27 مجوز واگذاری مجموعه های ورزشی را که سالها به دلیل عدم برخورداری از بودجه بصورت نیمه تمام باقی مانده‌اند، به بخش خصوصی است و این امکان را فراهم می کند تا این فضاها به سرعت و مشارکت بخش خصوصی تکمیل گردند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر اعتبارات دولتی جوابگوی تکمیل تمامی پروژه های نیمه تمام استان در ورزش نیست و ماده 27 یک فرصت استثنایی برای افرادی است که شرایط و علاقه لازم برام سرمایه گذاری در ورزش را دارند. رحیمی افزود: در این‌خصوص از ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان خواسته ایم پروژه های قابل واگذاری خود را جهت طرح در کارگروه و واگذاری به بخش خصوصی را معرفی کنند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به نشست مشترک اخیر اعضای کمیسیون ماده 27 استان کرمانشاه با دفتر طرح و برنامه وزارت ورزش و جوانان گفت: در این نشست مقرر شد، پنج استخر سرپوشیده استان در شهرستانهای هرسین، اسلام آبادغرب، صحنه، کنگاور و پاوه از طریق ماده 88 و 27 بصورت اجاره مدت دار به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی در پایان از بازدید اعضای کمیسون ماده 27 این اداره کل از اماکن ورزشی و رفاهی مجموعه ورزشی انقلاب خبر داد و گفت: در این بازدیدها نحوه نگهداری و بهره برداری از این اماکن مورد بررسی دقیق و کارشناسانه دقیق قرار گرفت.