رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

ورزشکار کرمانشاهی نایب قهرمان رقابت‌های جهانی ووشو شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکار کرمانشاهی نایب قهرمان رقابت‌های جهانی ووشو شد

ورزشکار کرمانشاهی نایب قهرمان رقابت‌های جهانی ووشوشد

مریم هاشمی، بانوی ورزشکار کرمانشاهی در مرحله نهایی رقابت‌های جهانی ووشو مدال نقره را کسب و به عنوان نایب قهرمان این مسابقات شناخته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مریم هاشمی، بانوی ووشو کار کرمانشاهی در مرحله نهایی رقابت های جهانی ساندا ۲۰۱۶ که به میزبانی شهر شین کشور چین برگزار شد، نایب قهرمان شد.

این مسابقات روز یکشنبه به پایان رسید و مریم هاشمی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم ساندای بانوان در مقابل رقیب سرسخت و قدرمتند خود یعنی «یوجیه میائو» از چین قرار گرفت و علی رغم تلاش فراوان شکست خورد و مدال نقره این مسابقات را از آن خود کرد.

وی پیش از این و در مرحله نیمه نهایی رقیب ایتالیایی خود «لاریا کیپولا» را شکست داد اما در مرحله نهایی از کسب مدال طلای این دوره از مسابقات بازماند. رقابت های جام جهانی ساندا از روز جمعه به میزبانی شهر «شین» کشور چین آغاز شده و ۳ روز به طول انجامید.

در جام جهانی ساندا مدال آوران سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان اندونزی حضور داشتند و مجوز آن را دریافت کرده بودند. تیم کشورمان در این مسابقات با ۷ سانداکار متشکل از ۴ آقا و ۳ خانم در این مسابقات حضور پیدا کرد و در نهایت نایب قهرمان این مسابقات شد.

بانوی ورزشکار کرمانشاهی در ۳ دوره گذشته رقابت های جهانی ووشو عنوان قهرمانی جهان را به دست آورده است.