جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

ورزش زاگرس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش زاگرس

Loading the player...

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان اقشار مختلف جامعه ، امری لازم و حیاتی است . چرا که ورزش به تعادل جسم و جان آدمی می انجامد ، با ورزش ، انسان از روحی با نشاط برخوردار می شود و روح با نشاط ، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می سازد

امر ورزش همواره یکی از دغدغه ها و تأکیدات مقام معظم رهبری است ؛ چرا که پرداختن به ورزش و ترویج آن در جامعه موجبات نشاط ، امید آفرینی و سلامت عموم افراد را فراهم می آورد .

(توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان اقشار مختلف جامعه ، امری لازم و حیاتی است . چرا که ورزش به تعادل جسم و جان آدمی می انجامد ، با ورزش ، انسان از روحی با نشاط برخوردار می شود و روح با نشاط ، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می سازد و خلاصه اینکه فرد سالم ، جامعه ای سالم و با نشاط را خواهد ساخت .

«در بحث از اهمیت نقش رسانه در توسعه ورزش ، نخستین نکته ای که جلب توجه می کند ، به کارگیری دو واژه و عنوان مهم فرهنگی ، یعنی "رسانه" و "ورزش" و اهمیت هر یک از آنها درجامعه است . رسانه های صوتی و تصویری مدت هاست که مورد استقبال مردم در جوامع مختلف قرار گرفته اند و ورزش و مسابقات ورزشی نیز نزد اقشار مختلف اجتماعی ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردارند . بنابراین همکاری سازمان یافته و هدفمند این دو نهاد اجتماعی ، تأثیر متقابلی بر جلب توجه مردم جامعه خواهد داشت . این بدان معنی است که اگر رسانه با نمایش ورزش های مختلف مورد استقبال جامعه قرار بگیرد ، در نتیجه آن ، ورزش نیز مورد توجه جامعه و مردم قرار خواهد گرفت و بالعکس . »

این برنامه با هدف بررسی مسائل ورزش استان و انعکاس برنامه های مسئولین در امر توسعه ورزش و به ویژه ورزشهای بومی و همگانی ، استفاده از نظرات هیأت های ورزشی به منظور رفع مشکلات موجود و تقویت نقاط قوت ، معرفی قهرمان و پیشکسوتان ورزشکار و بیان دلایل موفقیت آنان به منظور تقویت ورزش قهرمانی در استان و نیز ترویج و توسعه ورزش در میان آحاد جامعه می باشد .این برنامه جمعه شب ها ساعت 22:00 از سیمای استانی زاگرس تقدیم ورزش دوستان کرمانشاهی می گردد .

سال تولید: بهار97

تهیه کننده : فرهاد شیری

کارگردان : حسین بیات

مجری : امیر دولتشاهی

گزارشگر : اردشیر سید احمدی

تصویربردارن : رضا قیصری ، محمد سعید شعبانی

صدابردار : حسن قاسمی