جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

ورزش همگانی در شهرستانها باید توسعه یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش همگانی در شهرستانها باید توسعه یابد

ورزش همگانی در شهرستانها بایدتوسعه یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نشست توسعه ورزش همگانی شهرستان گیلانغرب بر ضرورت هم افزایی دستگاه ها در امر ترغیب مردم به ورزش تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مجتبی جوهری در جمع بخشداران، مدیران و اعضای شورای ورزش این شهرستان اظهار کرد: نگاه متوازن به رشد ورزش در ابعاد مختلف ورزش قهرمانی و همگانی و جلوگیری از تک بعدی شدن آن ضرورتی است که باید مورد توجه همگان باشد.

وی با اشاره به گامهای اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این راستا تاکید کرد: برنامه ریزی جهت اجرای ورزش در محلات و روستاها از جمله این برنامه هاست که در قالب المپیادهای محلی و روستایی و همچنین جشنواره های فرهنگی و ورزشی در سال گذشته آغاز و ادامه یافته است.

جوهری در ادامه این نشست با اشاره به ایده های خوب اعضای شورای ورزش شهرستان در زمینه توسعه ورزش اظهار کرد: اگر هر دستگاهی بخشی از کار را عهده دارد شود بسیاری از موانع و مشکلات بر سر راه توسعه ورزش برداشته خواهد شد و باید این نگاه در میان مدیران نهادینه شود.

مدیرکل ورزش و جوانان برنامه ریزی در راستای توسعه ورزش عمومی و همگانی در سطح جامعه را مهم خواند و گفت: باید در ایام سال و مناسبت های مختلف از طریق برگزاری همایش های ورزش همگانی و جشنواره های فرهنگی و ورزشی در این راستا گام برداریم.

در ابتدای این نشست بخشداران و مدیران عضو شورای ورزش گیلانغرب نظرات و دیدگاههای خود را پیرامون وضعیت ورزش همگانی در گیلانغرب و راههای توسعه آن بیان کردند.