جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ورودی‌های شهر کرمانشاه باید ساماندهی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ورودی‌های شهر کرمانشاه باید ساماندهی شود

ورودی‌های شهر کرمانشاه بایدساماندهی شود

معاون استانداری کرمانشاه گفت: داشتن یک کرمانشاه زیبا و مدرن آرزوی همه ماست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر هدایت حاتمی در دیدار با شهردار کرمانشاه، مسئولیت شهرداری را خطیر و حساس خواند و اظهار کرد: کرمانشاه از شهرهایی است که تنوع فرهنگی و اجتماعی چشمگیری دارد که این می تواند یک فرصت در جهت توسعه این کلانشهر باشد.

حاتمی افزود: یکی از مهمترین خواسته‌های دولت و مردم، ساماندهی ورودی‌های کرمانشاه است که می تواند ذهنیت مثبتی را در بدو ورود مسافران و گردشگران به این شهر ایجاد کند و یکی از مهمترین ورودی ها که نیازمند نگاه نو و طرح مدرنی است، محور بیستون تا کرمانشاه است که ساماندهی آن در تغییر چهره این شهر بسیار تاثیر گذار است.

وی انتخاب استان کرمانشاه بعنوان پایلوت فضای مجازی کشور را مهم و هدفمند ارزیابی و تصریح کرد: انتظاری که از شهرداری در این زمینه داریم حرکت در مسیر هوشمندسازی و الکترونیکی کردن خدمات و فعالیت هایش است که می تواند در ساختن یک شهروند هوشمند  موثر واقع شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه گفت: داشتن یک کرمانشاه آباد و زیبا و مجهز به امکانات رفاهی مدرن آرزوی همه مردم و مسئولین این استان است و در این راستا از هیچ کمکی در زمینه ی تحقق این خواسته دریغ نخواهیم کرد.

 حاتمی در پایان با اشاره به تاکید استاندار بر زیباسازی و ایجاد فضاهای سبز با ایده های جدید، اظهار کرد: بسیاری از مسائل و خواسته های مردم هنوز معطل مانده اند که ایجاد پارک مشاهیر، پارک بانوان، تجهیز پارک ها و فضاهای سبز  و چند مورد دیگر از جمله آنهاست که امیدوارم با درایت و مدیریت شهردار جدید کرمانشاه این خواسته ها محقق شوند.

 دکتر عبدالرضا شعبانی شهردار کرمانشاه نیز عزم جدی خود و همکارانش را در راه ساختن شهری درخور شهروندان کرمانشاهی یادآور شد و خواهان حمایت مدیریت ارشد استان از شهرداری شد.