سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ورود وزیرکشور به کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود وزیرکشور به کرمانشاه

ورود وزیرکشور به کرمانشاه

وزیر کشورصبح امروزوارد فرودگاه کرمانشاه شد .

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه صبح امروز رحمانی فضلی برای دیدار با مسئولان استان و علمای اهل سنت پاوه وارد استان ورود وزیرکشور به کرمانشاهکرمانشاه شد . وزیر کشور در فرودگاه کرمانشاه در مصاحبه با خبر نگار ما گفت : یکی از برنامه های مهم این سفر نشست با مسئولان استان در باره بررسی روند اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه است .

رحمانی فضلی گفت : با توجه به اینکه نرخ بیکاری استان کرمانشاه بسیار بالا گزارش شده اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در این استان باید با جدیت بیشتری پیگیری شود. وزیر کشور پس از ورود به فرودگاه استان کرمانشاه ،برای دیدار با علمای اهل سنت ،راهی شهرستان پاوه شد .

بنا براخبار رسیده یکی از برنامه های مهم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفری یکروزه به استان کرمانشاه ،دیدار با علمای اهل سنت شهرستان پاوه است . گفتنی است چندی پیش تعدادی از علمای اهل سنت کرمانشاه از وزیر کشور برای سفر به شهرستان پاوه دعوت کرده بودند.

بازدید از پروژه قطار شهری و مجموعه پارک علم و فناوری کرمانشاه از برنامه های عصر امروز وزیر کشور در کرمانشاه است .

وزیر کشور شامگاه امروز پس از شرکت در نشست شورای اداری که با حضور مسئولان استان در استانداری برگزار می شود به سفر یکروزه خود به کرمانشاه پایان می دهد .