سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

ورود وزیر کشوربه شهرستان پاوه - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود وزیر کشوربه شهرستان پاوه

ورود وزیر کشوربه شهرستان پاوه

وزیر کشور وارد شهرستان پاوه شد .

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مر کز کرمانشاه، وزیر کشور در بدو ورود به شهرستان پاوه مورد استقبال ماموستا ملاقادرقادری امام جمعه شهرستان پاوه قرار گرفت و سپس باحضور بر یادمان شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد .

وزیرکشور درمحل یادمان پاوه گفت: به منظور تحقق بخشیدن به شعارسال وبا هدف ایجاداشتغال وحمایت از تولیدات داخلی باید علاوه برکنترل جدی مرزها ومعدوم کردن کالاهای قاچاق درمبادی ورودی کشور مردم نیز بادولت همکاری داشته باشند.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه مردم مرزنشین با استفاده قانونی از تجارت می توانند نقش موثری در این زمینه داشته باشند گفت : همانگونه که مقام معظم رهبری ه اشاره فرمودند با قاچاقچیان اصلی باید مبارزه شود ونباید کوله بران را قاچاقچی بنامیم امام جمعه پاوه هم با اشاره به رشادت مردم شهرستان پاوه در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی در 8 سال دوران دفاع مقدس گفت : مردم شهرستان پاوه با جانفشانی بی نظیر خود در شکست حصر پاوه، وفاداری خود را به امام و انقلاب در تاریخ ایران اسلامی ثبت کردند .

ماموستا ملاقادر قادری افزود : شهدایی که در یادمان شهدای دفاع مقدس پاوه به خاک سپرده شده اند از رزمندگان اسلام از سراسر کشور بوده اند و به همین دلیل پاوه یکی ازیادمانهای دروان دفاع مقدس را در قلب خویش جای داده و با تمام توان فرهنگ ایثار و شهادت را گرامی می دارد .

عبدالرضا رحمانی فضلی پس از گلبارن مزار شهدای شهر ،به دیدار خانواده شهید فیصل حسن زاده رفت . این شهید بزرگوار در سال 61 در مناطق عملیاتی پاوه به شهادت رسید .

این خانواده بزرگوار بیش از 14 شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب و اسلام کرده است .