رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

ورود 646 دانشجوی جدید به دانشگاه صنعتی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود 646 دانشجوی جدید به دانشگاه صنعتی کرمانشاه

ورود 646 دانشجوی جدیدبه دانشگاه صنعتی کرمانشاه

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه از ورود 646 دانشجوی جدید به این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر علی‌اکبر اختری در حاشیه بازدید از مراحل ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه اظهارکرد: در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ تعداد ۶۴۶ دانشجوی جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشگاه صنعتی کرمانشاه راه یافته اند.

وی ادامه داد: از مجموع دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه  ۶۰۷ نفر در مقطع کارشناسی(روزانه) در ۱۲ رشته تحصیلی و ۳۹ نفر در مقطع کارشناسی ارشد(روزانه) در پنج رشته تحصیلی پذیرش شده اند.

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اشاره به اینکه ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود در دو مرحله به صورت غیر‌حضوری و حضوری انجام می گیرد، خاطرنشان کرد: این دانشجویان پس از پذیرش و ثبت‌نام در سه دانشکده انرژی، فناوری اطلاعات و مدیریت مهندسی مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی افزود: کمیته های مختلف ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید، هر کدام برنامه های خود را برای ارائه خدمات به دانشجویان و خانواده هایشان اجرا می کنند.

 رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن بازدید از مراحل ثبت نام، از نزدیک در جریان روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود قرار گرفت و با تبریک به مناسبت سال تحصیلی جدید و آروزی موفقیت برای دانشجویان، برلزوم نظارت مستمر و استقرار امکانات بیشتر و تکریم دانشجویان تأکید کرد.