سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

وقوع آتش سوزی در مدرسه دخترانه هاجر شهرستان اسلام آبادغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

وقوع آتش سوزی در مدرسه دخترانه هاجر شهرستان اسلام آبادغرب

وقوع آتش سوزی در مدرسه دخترانه هاجر شهرستان اسلام آبادغرب

ظهر امروز آتش سوزی در مدرسه راهنمایی دخترانه هاجر شهرستان اسلام آبادغرب رخ داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر حوالی امروز چهارشنبه در مدرسه دخترانه هاجر در شهرستان اسلام ابادغرب آتش سوزی به وقوع پیوست. در این رابطه بهزاد احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: ساعت ۱۲ ظهر امروز در انبار مدرسه راهنمایی هاجر در مرکز اسلام آبادغرب آتش سوزی به وقوع پیوست.

وی بیان کرد: اکیپ آتش نشانی به محض اطلاع از این حادثه سریعا به محل اعزام شد که در مسیر تردد نیز با مشکل تردد خودرو مواجه شدند اما با کمک مامورین راهنمایی رانندگی مسیر باز شد و به موقع موفق به مهار آتش شدند.

مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان اسلام آبادغرب نیز اعلام کرد که این حادثه هیچ تلفات و مصدومی به دنبال نداشته و تنها یکی از ماموران آتش نشانی به علت گاز گرفتگی مصدوم و به اورژانس انتقال یافت.

مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب در محل حادثه آتش سوزی مدرسه هاجر گفت: علت این آتش سوزی، اتصال برق بالکن مدرسه بوده که در آن تعدادی پوشه و کاعذ مشتعمل نگهداری شده بود.

رجبی افزود: سیستم گرمایشی ساختمان مدرسه از نوع شوفاژ است و خوشبختانه هیچگونه خسارت مالی و جانی در این حادثه نداشتیم. وی بیان کرد: آتش سوزی مدرسه نیز با حضور به موقع آتشنشانان به طور کامل مهار شد.