جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه راهپیمایی 13 دی ماه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه راهپیمایی 13 دی ماه

Loading the player...

 

ویژه برنامه راهپیمایی 13 دی ماه از ساعت 9:00 صبح چهارشنبه 13 دی ماه از سیمای استانی شبکه زاگرس  کرمانشاه به صورت زنده پخش گردید .

مردم عزیز استان ، مردم آزاده مسلمان هم وطن و هم استانی بیدار و هوشیار باشید که بار دیگر آمریکای  جنایت کار و دشمنان دست نشانده اش می خواهند با توطئه هایشان با افکار پلید و نقشه های شوم خود آرامش را از ایران و ایرانی بگیرند و از دور به تماشای عملی شدن نقشه هایشان بنشینند . زهی خیال باطل ؟! که مردم ما بیش از پیش بیدار تر و هوشیار تر شده اند و فریب حرف های پوشالی ترامپ و استکبار جهانی را نمی خورند چون ایرانی سرشار از غرور و عزت و اقتدار است .ترامپ ای دشمن اسلام و ایران و ایرانیان بدان که باز هم ما ملت ایران پیروزیم و سربلند و از تو و دست نشانده هایت نمی هراسیم و فریبتان را نمیخوریم .

مردم غیور و همیشه  در صحنه کرمانشاه بار دیگر رایحه ی خوش همدلی را در فضای ایران اسلامی می گسترانند . ما مردم با بصیرت ، آگاه و بیدار و مسلمان بار دیگر انزجار و نفرت خود را از دشمنان اسلام با حضور گسترده خود به نمایش می گذاریم . سیزدهم دی ماه امروز 10 صبح بازهم مشق عشق و همدلی و سرود وحدت و همبستگی ملی و دینی خود را به نمایش می گذاریم . ما همراه و همدل و هم صدا باردیگر با گام هایی استوار دشمنان را مایوس و ناامید خواهیم کرد . ما پیرو ولایت رهبری هستیم . ما مردمی آزاده و مسلمان هستیم . ما مردمی متعصب و غیور و وفادار به اسلام ناب محمدی هستیم .

سال تولید: زمستان 96

تهیه کننده : غلام منوچهری ، فرهاد شیری

کارگردان  : حسین بیات ، پیمان امینی

مجری : رضا عاطفیان

تصویربردار : مهدی سلیمانی ، مسعود پوردانا ، خسرو امیریان ، اسد مظفری ، احسان زرافشانی

صدابردار : بابک آقا امیدی ، امین معافی ف حسن قاسمی