جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه شب های قدر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه شب های قدر

Loading the player...

شب قدر شب ارتباط خداوند با انسان است. زمانی که قرآن را بر پیامبرش حضرت محمد «ص» نازل کرد. اهمیت و ارزش شب قدر بین مسلمانان جهان بسیار بالاست و بهمین دلیل این شبها را تا صبح بیدار مانده و به پرستش و راز و نیاز با پروردگار می گذرانند.

اگر لحظه‌اي درنگ کنیم و کمی با خود بیاندیشیم خواهیم دید که در بین ۳۶۵ شب سال تنها شبی از شبها‌ست که اینچنین مورد عنایت و توجه قرار گرفته و چنان اثراتی بر آن مترتب شده است. بنابر این با اندکی تأمل به این نتیجه خواهیم رسید که باید این فرصت را غنیمت شمرد چرا که در این شب پر‌خیر و برکت فرصتی بسیار استثنایی آن هم در ماه میهمانی خدا برای ما فراهم شده است که میتوانیم با توجه و همتی که بکار می‌بندیم بهره بسیار زیادی ازآن ببریم.همچنین زنده نگه داشتن یاد خداوند در دل، دستگیری از محرومان و مظلومان و دعای خیر برای سایرین نیز از جمله اعمال سفارش شده هستند.بدین ترتیب است که هر انسان آگاه و بیدار دل در حدی که در توان و شایسته اوست، میتواند هر چه بیشتر خودرا مشمول عنایت و توجه خداوند قرار دهد. به این امید که بتوانیم از این فرصت استثنایی و خیرات بی‌منتهای این شب بهره و استفاده‌اي شایان ببریم.

به مناسبت شب های قدر طبق روال هرساله در شهر کرمانشاه مراسم احیا در مسجد جامع برگزار می گردد . و به صورت زنده و مستقیم از سیمای استانی شبکه زاگرس تقدیم می شود .

سال تولید: بهار97

تهیه کننده : فرهاد شیری

کارگردان : حسین بیات ، پیمان امینی

تصویربردار : خسرو امیریان ، رامیان دانیالی ، سهراب آذین ، مهدی سلیمانی ، رضا قیصری ، محمد مهدی نجفی

صدابردار : مهرداد بنکداری ، بابک آقا امیدی

دستیار فنی : امیرعلی کهریزی ، رضا رحمتیان