رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

يادواره ي شهداي شهرستان روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

يادواره ي شهداي شهرستان روانسر

يادواره ي شهداي شهرستان روانسر

يادواره ي شهداي شهرستان روانسر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما شرکت کنندگان در اين مراسم يادو خاطره ي شهدا را گرامي داشته و به مقام شامخ آنان اداي احترام کردند.

سردار آسياباني جانشين قرارگاه منطقه اي غرب نجف اشرف در اين مراسم آرامش و امنيت کنوني کشوررا مرهون ايثارگري وجانفشاني شهدا دانست و ياداور شد : مبارزات مردم منطقه ي اورامانات در به ثمر نشستن انقلاب و سالهاي دفاع مقدس برکسی پوشیده نیست.

تجيل از 11 آزاده ي سرافراز روانسري نیزاز ديگر برنامه هاي اين يادواره بود . جانشين قرارگاه منطقه اي غرب نجف اشرف گفت: امنيت و آرامش امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي به برکت روحيه ايثارگري و از خودگذشتگي ملت ايران است واستکبار جهاني و گروههاي تکفيري در صف مبارزه هستند.

سردار آسياباني با بيان اينکه در ايام دفاع مقدس مردم اورامانات برگ زريني در تاريخ جمهوري اسلامي ايران به ارمغان آوردند افزود: مردم اين منطقه وفاداري خود را به آرمان هاي انقلاب ثابت کرده اند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه روانسر نيز گفت: شهدا معتبرترين پشتوانه انقلاب اسلامي بوده و عامل شرف، عظمت و بزرگي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

سرهنگ علي اصغر اله دانه با بيان اينکه با تأسي از فرهنگ شهادت بسياري از تهديدهاي بزرگ را با موفقيت و سربلندي پشت سر گذاشته ايم، گفت: جاري و ساري بودن اين فرهنگ ارزشي در جامعه به نوبه خود تحقق اهداف نظام و انقلاب را در پي دارد.