رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پانزدهمین نمایشگاه سراسری لوسترولوازم خانگی درکرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پانزدهمین نمایشگاه سراسری لوسترولوازم خانگی درکرمانشاه

پانزدهمین نمایشگاه سراسری لوسترولوازم خانگی درکرمانشاه

همزمان با برپایی نمایشگاه سوغات، پانزدهمین نمایشگاه سراسری لوستر و لوازم خانگی با حضور ۷۰ شرکت تولید کننده در کرمانشاه گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با برپایی نمایشگاه سوغات، پانزدهمین نمایشگاه سراسری لوستر و لوازم خانگی از امروز در کرمانشاه گشایش یافت.

مدیرامور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌ المللی کرمانشاه در این مورد به خبرنگار مهر گفت: این نمایشگاه از امروز ۱۷ آبان در محل دائمی نمایشگاه های دائمی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برپا شده است.

بنفشه امامی ‌نیا، هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از تولید داخلی، ارتقای کیفی محصولات و رقابت سالم تولید کنندگان دانست و مدت زمان برگزاری این نمایشگاه را ۵ روز از ۱۷ تا ۲۱ آبان اعلام کرد.

وی از حضور ۷۰ شرکت تولیدی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: علاقه مندان در روزهای مذکور از ساعت ۱۵ تا ۲۱ می توانند با مراجعه به محل نمایشگاه از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

مدیرامور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌ المللی کرمانشاه، هم‌چنین از برپایی نمایشگاه سوغات نیز همزمان با نمایشگاه فوق خبر داد و گفت: در نمایشگاه سوغات نیز ۷۰ غرفه از استان‌های مشهد، تهران، کرمانشاه و آذربایجان غربی و شرقی حضور دارند.

وی در خصوص تخفیف های در نظر گرفته شده نیز گفت: کلیه محصولات ارائه شده در نمایشگاه با تخفیف ۱۵ درصدی به مشتریان عرضه می شود.