جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پاکسازی "کوچه لک‌ها" از عرضه‌کنندگان مرغ زنده - نمایش محتوای خبر

 

 

پاکسازی "کوچه لک‌ها" از عرضه‌کنندگان مرغ زنده

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه از اخطار به 211 واحد صنفی عرضه کننده مرغ زنده در کرمانشاه خبر داد و گفت: "کوچه لک‌ها" نیز از عرضه‌کنندگان مرغ و خروس زنده پاکسازی شده است.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برخورد جدی با عرضه کنندگان مرغ زنده در شهر کرمانشاه، اظهار کرد: این برخورد با همکاری اداره اجرائیات، دامپزشکی، مرکز بهداشت، اتاق اصناف و مقام قضایی صورت می‌گیرد. وی ادامه داد: در این راستا به 211 واحد صنفی عرضه مرغ زنده در سطح شهر و حاشیه شهر اخطار داده شده و در صورتی که فعالیت خود را ادامه دهند، با آنها برخورد خواهد شد و اگر هم پلمب شوند و نسبت به فک پلمب اقدام کنند بر اساس قانون با آنها برخورد می‌شود.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه یادآوری کرد: به زودی پلمب واحدهایی که به آنها اخطار داده شده آغاز خواهد شد. ناصری همچنین از جمع‌آوری 180 مورد عرضه مرغ و خروس در سطح شهر خبر داد و تاکید کرد: نزدیک به 100 مورد آن مربوط به کوچه لک‌ها بوده است. به گفته این مسئول، هم اکنون کوچه لک‎ها از عرضه کنندگان مرغ و خروس زنده پاکسازی شده و برای این خیابان نیروی ثابت قرار داده شده است.

وی گفت: با توجه به مشاهده مواردی از بیماری آنفلوآنزای پرندگان، برخورد جدی با عرضه کنندگان مرغ زنده صورت می‌گیرد و مقرر شده با همکاری فرمانداری برخوردها تشدید شود.