رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی دیرکرد جرائم رانندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی دیرکرد جرائم رانندگی

طرح بخشودگی دیرکرد جرایم رانندگی پایان آذر ماه به اتمام می رسد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس پلیس راهور استان گفت: مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذر ماه سال 95 اگر جرایم معوق رانندگی مربوط به پیش از نوروز 95 را پرداخت کنند، جریمه دیرکرد پرداخت آنان بخشیده خواهد شد.

سرهنگ محمد مرادی با تاکید بر این که این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود، تصریح کرد: در صورتی که مالکان وسایل نقلیه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت جرایم معوق خود اقدام نکنند، جریه 2 برابری آنها مجددا اعمال می شود.

وی با اشاره به بکارگیری تجهیزات جدید توسط پلیس راهور در خصوص شناسایی رانندگان متخلف در کنارسامانه الکترونیکی افزود: بر این اساس خودروهایی که بیش از یک میلیون تومان بدهی جریمه دارند توسط ماموران پلیس راه و راهور در معابر برون و درون شهری توقیف و تا زمان پرداخت جریمه در پارکینگ متوقف می شوند.

رییس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: مالکان وسایل نقلیه میتوانند با ارسال VIN وسیله نقلیه خود که در پشت کارت خودرو درج شده به سامانه پیامکی 1101202020 شناسه قبض و پرداخت و مبلغ جریمه خود را دریافت کرده و همانند سایر قبوض از طریق دستگاه های خود پرداز و یا اینترنت بانک خود آن را پرداخت نمایند.

سرهنگ مرادی در خصوص امکان اعتراض به جرایم سال 94 گفت: رانندگان پس از دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود در صورتی که به جرایم ثبت شده اعتراض دارند میتوانند از طریق پلیس +10 و یا هیات های رسیدگی به تخلفات رانندگی به جرایم رانندگی خود با ارایه مستندات اعتراض کنند.