رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پذیرش با آزمون و بدون آزمون در 80 رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته - نمایش محتوای خبر

 

 

پذیرش با آزمون و بدون آزمون در 80 رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته

پذیرش با آزمون و بدون آزمون در 80 رشته کارشناسی پیوسته وناپیوسته

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد کرمانشاه در 80 رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، به دو شیوه بدون آزمون و با آزمون، پذیرش دانشجو دارد.

امرالله عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه در این باره اظهارکرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برای سال جدید تحصیلی 96-95 با دو شیوه بدون آزمون و با آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در بیش از 80 رشته پذیرش دانشجو دارد.

وی ادامه داد: برای پذیرش در دوره با آزمون این دانشگاه، داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 95 سازمان سنجش شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند از 31 مرداد تا 15 شهریور ماه به سایت www.azmoon.org یا www.sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کرده و با استفاده از نمره، رتبه و شناسه که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده‌اند، برای انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اقدام کنند.

عظیمی تصریح کرد: برای پذیرش در دوره بدون آزمون نیز متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایتwww.azmoon.org در بیش از 80 رشته بدون آزمون این دانشگاه اقدام به ثبت نام کنند. این مقام مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: داوطلبان باید نخست دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت مرکز آزمون دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی لازم در خصوص رشته مورد نظر، رشته را انتخاب و ثبت نام کنند و پس از ثبت نام در سامانه با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود به امور ثبت نام واحد کرمانشاه واقع در انتهای بلوار فرهیختگان مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ساختمان مرکزی آموزش مراجعه کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان برای دریافت اطلاعات رشته‌های بدون آزمون واحد کرمانشاه باید به آدرس www.iauksh.ac.ir مراجعه و یا با شماره های امور ثبت نام دانشگاه (37252220-083 و 37243181-083 داخلی 2316) تماس بگیرند.

عظیمی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با 175 رشته دانشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی تا دکتری و شش دانشکده، با برخورداری از امکانات رفاهی دانشجویی از قبیل خوابگاه دانشجویی، مجموعه فرهنگی ورزشی (استخر و سونا)، سالن غذا خوری مناسب، کتابخانه همراه با سالن مطالعه برادران و خواهران و سایر امکانات رفاهی در کنار فضای آموزشی مجهز، بهترین گزینه برای ادامه تحصیل در غرب کشور است.