جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

پذیرش 1352 دانشجوی ارشد در دانشگاه رازی - نمایش محتوای خبر

 

 

پذیرش 1352 دانشجوی ارشد در دانشگاه رازی

پذیرش 1352 دانشجوی ارشددر دانشگاه رازی

مدير تحصيلات تكميلي دانشگاه رازی از پذیرش 1352 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، دكتر غلامرضا سالميان مدير تحصيلات تكميلي دانشگاه رازی کرمانشاه در جلسه شورای آموزشی این دانشگاه اظهارکرد: در سال تحصيلي آینده 1352 نفر از طریق آزمون سراسري و پذيرش استعدادهاي درخشان در مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه رازي پذيرفته شده‌اند.

وي گفت: ثبت‌نام‌ از پذيرفته ‌شدگان به دو شكل غيرحضوري و ارسال پُستي مدارك انجام خواهد شد. سالميان تصريح كرد: پذيرفته ‌شدگان بايد از تاريخ 15 تا 18 شهريور با ورود به سايتhttp://golestan.razi.ac.ir و با استفاده از راهنماي سيستم، نسبت به ثبت نام اوليه و درج اطلاعات و اسكن مدارك مورد نياز اقدام کنند و از تاريخ 15 تا 19 شهريور از طريق پُست پيشتاز مدارك مورد نياز را ارسال کنند.

سالميان اظهارکرد: امسال نيازي به مراجعه حضوري قبول ‌شدگان در ايام ثبت نام نيست و كارت دانشجويي پذيرفته‌ شدگان به هنگام مراجعه در آغاز نيمسال تحصيلي طي مراسمي به آنان اعطا خواهد شد.

این مقام مسئول در دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشجوياني كه نياز به خوابگاه دارند، بايد از طريق مشخص‌شده در اطلاعيه ثبت‌نام اقدام کنند.

وی تاکید کرد: روز شنبه 27 شهريور، آغاز سال تحصيلي جديد در دانشگاه رازي خواهد بود. مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در پایان گفت: اطلاعيه و زمان ثبت نام مقاطع كارشناسي و دكتري، متعاقباً از طريق پورتال دانشگاه اعلام خواهد شد.