جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان سنقری - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان سنقری

پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان سنقری

تا کنون بیش از ۱۴ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد ۱۲۲ فرصت شغلی به خانوارهای تحت حمایت در شهرستان سنقر پرداخت شده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، یاور محمدی فرماندار شهرستان سنقروکلیایی در دیدار با روسای بانکهای شهرستان سنقربا تاکید بر فراهم کردن ارایه تسهیلات گفت: بیش از ۱۴ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد ۱۲۲ فرصت شغلی به خانوارهای تحت حمایت در شهرستان سنقر پرداخت شده است.

یاور محمدی گفت: تسهیلات قرض الحسنه اشتغال کمیته امداد امام (ره) با بازپرداخت طولانی مدت به مددجویان متقاضی و دارای مهارت برای ایجاد کسب و کار زوده بازده و پایدار پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقروکلیایی نیز با بیان اینکه تا کنون یک هزار و ۴۲۹ طرح اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت سنقری اجرا شده، گفت : ایجاد این شغل ها تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی منطقه داشته است صفدر امجدیان گفت: ۱۱ میلیارد و ۲۹ میلیون ریال از این میزان تسهیلات از محل اعتبارات بانک های عامل برای ایجاد ۸۰ طرح شغلی و خودکفایی و مابقی آن از محل اعتبارات داخلی امداد تامین شده است.

دامپروری و فعالیت های صنفی و صنعتی از اصلی ترین طرح های شغلی بوده که مددجویان با بهره مندی از تسهیلات این طرح ها را اجرا کرده اند