سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح‌های کشاورزی در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح‌های کشاورزی در استان کرمانشاه

پرداخت تسهیلات به متقاضیان طرح‌های کشاورزی در استان

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات به متقاضیان مجتمع‌های گلخانه‌ای و دامپروری در استان، به منظور حمایت از آنان و برابر با ۸۰ درصد کل سرمایه خبر داد.

علی چاله‌چاله در گفتگو با خبرنگار مهر، از واگذاری مجتمع های گلخانه ای و دامپروری به متقاضیان در استان خبر داد و گفت: این واگذاری برابر با ماده ۲۷ به سرمایه‌گذاران صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و استعدادهای کشاورزی در استان کرمانشاه افزود: ظرفیت‌های کشاورزی اعم از آب و خاک، زمینه افزایش تولیدات کشاورزی را در استان به وجود آورده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اشاره ای نیز به ظرفیت هم مرزی استان با کشور هایی چون عراق داشت و گفت: این ظرفیت نیز می تواند زمینه حضور تولیدات کشاورزی استان در بازارهای خارجی از جمله کشور عراق را فراهم کند و محصولات استان به این کشور صادر شود.

وی با یادآوری پرداخت تسهیلات کشاورزی به سرمایه‌گذاران و متقاضیان مجتمع های گلخانه ای و دامپروری گفت: در قالب این موضوع و حمایت از سرمایه‌گذاران در این بخش ها تسهیلاتی برابر با ۸۰ درصد کل سرمایه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. چاله‌چاله هدف از این اقدام را توسعه بخش کشاورزی و افزایش تولیدات آن در سطح استان عنوان و خاطرنشان کرد: هم چنین در این راستا و در قالب روش مشارکت عمومی و خصوصی تعدادی از مجتمع‌های گلخانه ای و دامپروری به متقاضیان در سطح استان واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: در راستای حمایت از متقاضیان و سرمایه گذاران در این بخش توسط سازمان جهاد کشاورزی استان، مجوز و تسهیلات لازم در کوتاهترین زمان صادر و ارائه می‌شود. معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط لازم برای قرار گرفتن در این طرح حمایتی جهاد کشاورزی گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.kermanshah.maj.ir اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده و کسب کنند.