سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پرداخت ۹ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کرمانشاهی - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت ۹ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کرمانشاهی

پرداخت ۹ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کرمانشاهی

معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیر دولتی بهزیستی استان کرمانشاه از پرداخت ۹ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر محمدی امروز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران که در محل دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی کرمانشاه برگزار شد، گفت: بهزیستی یک نهاد حمایتی و خدمت رسان به معلولان است که نقش عمده ای در تحقق عدالت اجتماعی دارد.

وی افزود: مددجویان از اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه هستند که البته کمک به آنان از جمله آموزه های دینی ما و مورد تاکید معصومین(ع) بوده است. معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیر دولتی بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اقدامات این معاونت گفت: معاونت مذکور در۴ حیطه مسکن، اشتغال، مشارکت ها و مراکز غیر دولتی به معلولان ارائه خدمت می کند.

وی با اشاره به فعالیت های این معاونت و اقدامات آن در بخش مسکن گفت: افراد نیازمند از جمله زنان و دختران خود سرپرست بالای ۳۵ سال، خانواده های ۲ معلول و بالاتر، افراد بی سرپرست یا بدسرپرست مورد حمایت این طرح قرار می گیرند.

معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مراکز غیر دولتی بهزیستی استان کرمانشاه از ارائه خدمات مسکن در ۲ حوزه روستایی و شهری خبر داد.