سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

پرداخت 13هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه‌های مسکن مهر کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت 13هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه‌های مسکن مهر کرمانشاه

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه از پرداخت 13هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه‌های مسکن مهر استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، حسن ریحانی پور اظهارکرد: از آغاز طرح مسکن مهر تاکنون بیش از 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه های مسکن مهر استان اختصاص یافته است.

ریحانی پور اظهارکرد: بانک مسکن استان کرمانشاه از آغاز طرح مسکن مهر تاکنون بیش از 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات به حدود 60 هزار متقاضی واحد مسکن مهر در قالب انفرادی و مجتمع پرداخت کرده که از این تعداد 37 هزار واحد در شهر کرمانشاه و 33 هزار واحد آن نیز در شهرستانهای استان ساخته شده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه در ادامه افزود: از مجموع 60 هزار واحد مسکن مهر استان کرمانشاه 38 هزار واحد تاکنون فروش اقساطی شده و متقاضیان این واحدها درحال پرداخت اقساط تسهیلات مربوطه هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: روند فروش اقساطی پروژه های مسکن با همکاری سایر دستگاه با سرعت بیشتری ادامه یابد. مدیر شعب استان کرمانشاه در خصوص افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 30میلیون تومان به40میلیون تومان که اخیرا در دستور کار بانک مسکن قرار گرفته نیز گفت: این تسهیلات صرفا به منظور تکمیل پروژه های نیمه تمام در نظر گرفته شده و با بررسی بانک مسکن، اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن تخصیص خواهد یافت.