رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

پرواز شاهین به لیگ دسته یک حمایت هواداران را می‌طلبد - نمایش محتوای خبر

 

 

پرواز شاهین به لیگ دسته یک حمایت هواداران را می‌طلبد

پرواز شاهین به لیگ دسته یک حمایت هواداران را میطلبد

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: تیم فوتسال شاهین کرمانشاه برای صعود به لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به حمایت هواداران نیاز دارد.

حسین همتیان در گفتگو با خبرنگارمهر، اظهار داشت: در یکی از حساسترین بازی‌های حذفی فوتسال دسته ۲ باشگاه‌های کشور شاهین کرمانشاه عصر امروز میزبان شهریار است و برای صعود به لیگ یک به حمایت هواداران نیاز دارد.

وی سالن قهر بنی هاشم(ع) را مکان برگزاری رقابت حساس میان دو تیم شاهین و شهریار عنوان و اظهار کرد: بازی سرنوشت ساز امروز در ساعت ۱۷ برگزار و برنده این رقابت جزء ۴ تیم مدعی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در ادامه بیان کرد: ۴ تیم برتر این دوره در دیدارهای رفت و برگشت به پیکار پرداخته و در نهایت ۲ تیم به لیگ یک صعود کرده و ۲ تیم در دسته ۲ باقی می‌مانند.

وی با اشاره به مصدومیت ۳ بازیکن شاهین کرمانشاه افزود: با وجود مصدومیت چند تن از بچه‌ها در وضعیت آمادگی خوبی قرار داریم و بدون حاشیه و با تمرکز بر پیشرفت تیم در میدان حاضر خواهیم شد.

همتیان افزود: شاهین کرمانشاه تنها تیمی است که با ۳۱ امتیاز به دور حذفی صعود کرد و امروز نیز با قدرت تمام نمایش زیبایی را اجرا خواهیم کرد.

وی پیرامون حساسیت دیدار امروز دو تیم شاهین و شهریار گفت: این بازی باید برنده داشته باشد و به منظور جلب حمایت هوادران و ایجاد روحیه میان بازیکنان از مدارس فوتبال برای تماشای بازی دعوت به عمل آمده است.