رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور در کرمانشاه مشکل تامین اعتبار ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور در کرمانشاه مشکل تامین اعتبار ندارد

پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور در کرمانشاه مشکل تامین اعتبارندارد

استاندار کرمانشاه گفت: تامین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال ۹۵ قطعی است و از نظر تامین اعتبار پروژه‌ها مشکلی نداریم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ اسدالله رازانی در نشست با فرمانداران شهرستان‌های استان با اشاره به علت تشکیل این جلسه اظهار داشت: در این جلسه پیش از اینکه به دنبال تصویب موضوعی باشیم به دنبال ایجاد ارتباط متقابل بین فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی هستیم تا با طرح مشکلات در این جلسه بتوانیم کنترل و نظارت دوجانبه‌ای انجام دهیم

. استاندار کرمانشاه افزود: با این مشی مهم‌ترین مشکلات و مسائل مشخص و بررسی می‌شود تا بتوانیم بهترین تدابیر را برای رفع معضلات استان اتخاذ کنیم.

رازانی با تاکید بر اینکه ما باید همراه مردم باشیم و مشکلات مردم را مشکلات خودمان بدانیم، افزود: اگر کسی برای مردم مشکلی درست کرده است باید از وی بازخواست کرد و با فرد متخلف برخورد نمود تا مشکل مردم رفع شود.

وی افزود: مسائل روزمره مردم خیلی مهم است و این برای ما یک اصل است، همانطور که ایجاد اشتغال و توسعه مهم است مسائل روزمره مردم هم اهمیت دارند.

رازانی در بخشی از سخنان خود به تکمیل چند پروژه در پایان سال مالی جاری اشاره کرد و گفت: امسال از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان، مسیر اسلام آباد به حمیل و مسیر راه کربلا به قصرشیرین چهاربانده خواهند شد و نیز کمربندی غربی کرمانشاه به طول ۲۳ کیلومتر تا پایان آبان ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین افزود: ۱۵ کیلومتر از مسیر کرمانشاه به کامیاران نیز در سال آینده ۴ بانده خواهد شد. رازانی بیان کرد: تامین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال ۹۵ قطعی است و از نظر تامین اعتبار پروژه‌ها مشکلی نداریم. در ادامه این جلسه فرمانداران استان به بیان مسائل کاری حوزه شهرستان خود پرداختند.