رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

پلمب ۶ واحد عرضه غیر مجاز مرغ زنده در روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

پلمب ۶ واحد عرضه غیر مجاز مرغ زنده در روانسر

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان روانسر از پلمب ۶ واحد عرضه غیر مجاز مرغ زنده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر روزبه محمودی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان روانسر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران از پلمپ ۶ واحد عرضه غیر مجاز مرغ زنده در شهر روانسر خبر داد و اظهار داشت: شناسایی این واحدهای متخلف بر اساس مصوبه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مبنی بر تشدید مبارزه با کشتار غیرمجاز دام و طیور انجام گرفت.

وی به تشکیل تیم مشترک مبارزه با عرضه غیرمجاز مرغ زنده در شهرستان روانسر اشاره کرد و افزود: این تیم با همکاری دامپزشکی، شبکه بهداشت، اجرائیات شهرداری، اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی بر اساس قانون با افراد متخلف در این زمینه برخورد می کند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان روانسر تصریح کرد: قبل از اقدام به پلمب واحدهای مذکور اخطاریه های لازم به آنها داده شد، اما بدون انجام اقدام مؤثری در راستای عدم انجام کشتار غیر مجاز طیور به فعالیت خود هم چنان ادامه می دادند.

این مقام مسئول تأکید کرد: شهروندان باید گوشت و فرآورده خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز و فروشگاه های مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند و از خرید هرگونه گوشت کشتارغیرمجاز جدا خودداری کنند.

وی بیان داشت: شماره تلفن چهاررقمی ۱۵۱۲ و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه گزارش، انتقاد، پیشنهاد و گزارشات مردمی است و در اسرع وقت نیز به این گزارشات رسیدگی خواهد کرد.