رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

پلمب 45 مغازه در ارتباط با فروش مواد مخدر در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پلمب 45 مغازه در ارتباط با فروش مواد مخدر در کرمانشاه

پلمب 45 مغازه در ارتباط با فروش مواد مخدردر کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از پلمب 45 مغازه در ارتباط با فروش موادمخدر در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مجتبی ملکی در نشست ستاد مبارزه با جرائم خاص استان که در دادسرای کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: ستاد مبارزه با جرایم خاص به صورت ماهیانه تشکیل جلسه داده و مسائل و موضوعات مهم اجتماعی در رابطه با امنیت جامعه را رصد می‌کند.

ملکی مهمترین موضوعی که در دستور کار جلسه قرار داد را مبارزه جدی با فروشندگان مواد مخدر عنوان کرد و گفت: در چند ماه گذشته 850 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده که در این میان بیش از 50 درصد آن از خرده فروشان مواد مخدر کشف شده و 45 باب مغازه نیز در این رابطه پلمپ شده است.

وی همچنین با اشاره به نگهداری حیوانات خانگی مانند سگ توسط برخی از خانواده ها عنوان کرد: در این باره به دامپزشکی گفته شده که کلنیک هایی برای درمان اینگونه حیوانات که ممکن است دچار بیماری باشند در خارج از شهر دایر کند و نگرانی مردم را مرتفع کند.

مدعی العموم کرمانشاه در خصوص حمل و نگهداری سلاح سرد نیز افزود: این موضوع یکی از نگرانی های همشهریان ما شده که باید عنوان کنم جای نگرانی نیست و هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی و برخورد با حمل کنندگان و فروشندگان اینگونه سلاح ها بعمل آمده است.

پرداختن به مشاغل مزاحم و تشکیل کارگروهی با حضور اتحادیه اصناف، فرمانداری، شهرداری و نماینده دادستان از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.