جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پنج بازی دشوار داریم، اما مصمم به صعودیم - نمایش محتوای خبر

 

 

پنج بازی دشوار داریم، اما مصمم به صعودیم

پنج بازی دشوار داریم، اما مصمم به صعودیم

سرمربی تیم فوتبال بعثت کرمانشاه گفت: تا پایان رقابت‌های نیم فصل لیگ دسته دو فوتبال کشور پنج دیدار دشوار پیش رو داریم.

شهرام مهرپیما در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد:پنج‌شنبه هفته جاری 29 مهر یک دیدار حساس مقابل تیم فوتبال برق نوین شیراز داریم که یک تیم قوی است و قطعا کار ما در مقابل این تیم ساده نخواهد بود.

وی ادامه داد: تا پایان رقابت‌های نیم فصل اول لیگ دسته دو فوتبال کشور پنج دیدار دشوار و حساس پیش رو داریم و در واقع بازیهای اصلی تیم ما از هفته جاری آغاز می شود و هفته های گذشته بیشتر با تیم های متوسط و ضعیف لیگ دیدار داشته‌ایم.

سرمربی بعثت کرمانشاه گفت: در هر صورت نگاه بعثت کرمانشاه صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است و لذا باید نهایت تلاش خود را کرده که حداکثر امتیاز را از تمامی دیدارهایمان کسب کنیم. مهرپیما با بیان اینکه بعثت در حال حاضر صدرنشین گروه خود در لیگ دسته دو فوتبال کشور است، اظهارکرد: باید این صدرنشینی را تا پایان مسابقات ادامه داده و راه صعود خود را به لیگ دسته اول هموار کنیم.

وی تاکید کرد: تمامی بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه بعثت کرمانشاه مصصم به صعود به لیگ دسته اول هستند. سرمربی بعثت کرمانشاه گفت: در حال حاضر همه بازیکنان باشگاه بعثت در آمادگی به سر می‌برند.