جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

پوشش 100 درصدی سوادآموزان در دوره های تحکیم و انتقال در جوانرود - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش 100 درصدی سوادآموزان در دوره های تحکیم و انتقال در جوانرود

پوشش 100 درصدی سوادآموزان در دوره های تحکیم و انتقال در جوانرود

مدیر نهضت سوادآموزی جوانرود از پوشش 100 درصدی سوادآموزان این شهرستان در دوره های تحکیم و انتقال در سالجاری خبر داد.

صابر احمدی روز چهارشنبه در بازدید مسوولان به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی افزود: حجم ابلاغی شهرستان 795 نفر بود که تاکنون 728 نفر این افراد جذب کلاس های سوادآموزی شدند.

وی اظهار داشت: 480 نفر در دوره سوادآموزی، 100 نفر در دوره تحکیم، 215 نفر نیز در دوره انتقال تحت پوشش قرار گرفته اند.

مدیر نهضت سوادآموزی جوانرود، به رشد 18 درصدی جذب بی سوادی در مقایسه با سال 94 اشاره و خاطرنشان کرد: 93 درصد حجم ابلاغی شهرستان تحقق یافته است

احمدی افزود: هم اکنون 120 آموزش دهنده به سوادآموزان آموزش می دهند که بیشتر آنان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند.

وی یادآور شد: 30 نفر از سوادآموزان این شهرستان به مراکز آموزش عالی راه یافته و تعدادی نیز در ادارات و نهادهای دولتی جذب شده اند. مدیر نهضت سوادآموزی جوانرود، از برگزاری جشن باسوادی در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد.

معاون فرماندار جوانرود نیز ضمن تقدیر از تلاش های همه مسوولان به ویژه آموزش و پرورش و نهضت سوادآموزی گفت: سوادآموزان نباید به این مرحله از سوادآموزی اکتفا کنند بلکه باید برای کسب علم و دانش بیشتر تلاش کنند.

کمال شهسواری، اهمیت علم و دانش را یادآور شد و افزود: همه ما باید برای ارتقای علم و دانش در جامعه تلاش کنیم. شهرستان جوانرود با 74 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.