رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

پیام تسلیت شهردار و شورای شهر کرمانشاه برای "قهرمانان پلاسکو" - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت شهردار و شورای شهر کرمانشاه برای "قهرمانان پلاسکو"

پیام تسلیت شهردار و شورای شهر کرمانشاه برای"قهرمانان پلاسکو"

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه در پیام‌های جداگانه ای ضایعه شهادت تعدادی از آتش نشانان کشور در حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان "پلاسکو" تهران را تسلیت گرفتند.

متن پیام تسلیت آرش رضایی شهردار کرمانشاه به این شرح است:

انالله و اناالیه راجعون بار دیگر مردانی از تبار ایثارگران و جان نثاران عرصه امداد و نجات، در حین عملیات در فاجعه ساختمان تجاری پلاسکو تهران به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. شهادت این آتش‌نشانان دریادل که با ایثار و شجاعت، بی‌محابا دل به شعله‌های آتش زدند و به همگان نشان دادند فرهنگ ایثار، جوانمردی، جهاد و شهادت همچنان در وجود جوانان این مرز و بوم زنده و پویاست و هستند افرادی که با روحیه‌ای نظیر دوران پر افتخار دفاع مقدس، پای در عرصه خدمت‌گذاری گذاشته و تا آخرین نفس برای آرامش، امنیت و آسایش همشهریان و هموطنانشان تلاش می‌کنند، حادثه‌ای بسیار تلخ و ناگوار و اندوه بزرگی است. اینجانب به نمایندگی از مردم شریف و همکارانم در شهرداری کرمانشاه، با غمی وصف ناپذیر و از صمیم قلب، شهادت این جوانان برومند از تبار حماسه و ایثار را به خانواده های آنان، آتش نشانان فداکار کشور و همه مردم ایران تسلیت عرض می کنم. آرش رضایی _ شهردار کرمانشاه

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز درپی شهادت تعدادی ازجانفشانان هموطن درحادثه تلخ ودردناک مجتمع پلاسکوتهران درپیامی شهادت این عزیزان را تسلیت گفتتند.

متن پیام تسلیت اعضای شورای شهر کرمانشاه بدین شرح است:

بار دیگر در پی حادثه ای دردناک شاهد ایثار و فداکاری فرزندان فهیم و متعهد در لباس مقدس آتش نشانی وخدمات ایمنی این سرزمین بودیم که ازجان برای هموطنان عزیزمان مایه گذاشتند و با شجاعت ودلاوری حماسه ای دیگر را خلق کردند. لذا برخود واجب می‌دانیم به نمایندگی از شهروندان کرمانشاهی، ضمن قدردانی وسپاس فراوان ازتلاش همکاران جان برکف وغیورآتش نشان که پهلوانان و قهرمانان بی ادعای این حادثه تلخ بودند، یاد وخاطره یاران شهیدشان را گرامی داشته و برای بازماندگانشان صبرجمیل آرزو کنیم.

شورای اسلامی شهر کرمانشاه