سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

پیام تسلیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای درگذشت احمد عزیزی شاعر انقلابی کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت احمد عزیزی شاعر انقلابی کشورمان را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: «انالله و اناالیه راجعون» درگذشت شاعری متعهد، انقلابی و توانمند، مرحوم مغفور احمد عزیزی، پس از تحمل نه سال بیماری موجب تأسف و تأثر فراوان گردید. زنده‌یاد «احمد عزیزی» شاعر ولایتمدار بود که تمام سرمایه عمر و توان آفرینش ادبی خود را وقف انقلاب اسلامی و اهداف و آرمان‌های والا و مقدسش کرده بود.

وی ذوقی سرشار همراه با حماسه و توانمندی فراوان در سرودن شعر و تعلم داشت و از پیشتازان عرصه شعر آیینی پس از انقلاب و با بهره‌گیری از مفاهیم دینی و معنوی بود و توانست آثار ارزشمند و گران‌سنگی با مضامین والای دینی و انقلابی و مدح اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) از خود بر جای بگذارد. توانایی و زبردستی‌شان در سرودن اشعار آیینی و معنوی با مضامین انقلابی، دینی و مدح اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) بسیار کم‌نظیر و خاطره‌انگیز است.

اینجانب از سوی خود و نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درگذشت این شاعر متعهد و انقلابی را به مقام معظم رهبری، مردم فرهنگ‌دوست و فهیم ایران اسلامی به ویژه مردم خونگرم و نجیب استان کرمانشاه و تمامی اصحاب فرهنگ و هنر و بالاخص خانواده داغدار و سایر بازماندگانش، تسلیت و تعزیت گفته و از آستان حضرت احدیت برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و داغداران در غم فراقش تسلای خاطر، صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارد.»

با آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری مجید رامندی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل