سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پیام قدردانی امام جمعه و استاندار کرمانشاه از دکتر روحانی برای تصویب منطقه آزاد تجاری قصر شیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام قدردانی امام جمعه و استاندار کرمانشاه از دکتر روحانی برای تصویب منطقه آزاد تجاری قصر شیرین

حضرت آیت اله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و دکتر رازانی استاندار کرمانشاه با صدور ‍پیام مشترکی از دولت تدبیر و امید به مناسبت تصویب لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت اله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و دکتر رازانی استاندارکرمانشاه با صدور ‍پیام مشترکی از دولت تدبیر و امید به مناسبت تصویب لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین قدردانی کردند.

متن این پیام به این شرح ذیل است: آقای دکتر روحانی (زید عزه) ریاست محترم جمهوری اسلامی با سلام و تحیات خبر تحقق وعده ای که در سفر بیست و هفتم تیرماه سال جاری برای ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین به مردم استان دادید و تصویب این لایحه در جلسه یکشنبه بیست و چهارم بهمن ماه دولت محترم، موجب خوشحالی فراوان مردم استان کرمانشاه گردیده و در واقع هدیه ارزشمندی بود که در پایان دهه مبارکه فجر و در آستانه سال جدید به مردم قهرمان استان کرمانشاه داده شد .

اینجانبان به نمایندگی از مردم استان کرمانشاه از این عنایت جنابعالی و دولت محترم قدردانی نموده و امیدواریم شاهد افتتاح پروژه های عظیم در حال اجرای استان از قبیل راه آهن کرمانشاه و طرح سامانه گرمسیری باشیم.