رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

پیشرفت و توفیق با همگرایی حاصل می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت و توفیق با همگرایی حاصل می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: چنانچه در اجرای کارها و برنامه ها همگرایی داشته باشیم زودتر و اثربخش تر به نتیجه می رسیم زیرا همگرایی با پیشرفت و توفیق حاصل می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ یوسف شاه حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری در شورای مشورتی سازمانهای مردم نهاد استان گفت: به توانمندی سازی و واگذاری امور به تشکل ها به شدت معتقد هستم و این راهبرد توسط مدیریت ارشد استان دنبال و پیگیری می شود.

وی با اشاره به توفیقات حاصل شده در برجام و شرایط ایجاد شده در کشور برای انجام کارها خاطرنشان ساخت: در سال گذشته با شرایط سختی روبرو بودبم اما خوشبختانه با توفیق حاصل شده در برجام ، فضا برای کار و اجرای فراهم شده و برای پرداختن به مسائل اجتماعی اعتبارات مناسبی به استان اختصاص یافته که تلاش خواهیم کرداین اعتبارات برای حل مسائل اجتماعی به درستی تخصیص پیدا کند .

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خواستار همگرایی بیشتر به منظور تلاش برای ایجاد بسترهای لازم به منظور توجه و پرداختن به مسائل اجتماعی با همکاری تشکل های مردم نهاد شد و گفت: چنانچه در اجرای کارها و برنامه ها همگرایی داشته باشیم زودتر و اثربخش تر به نتیجه می رسیم زیرا همگرایی با پیشرفت و توفیق حاصل می شود لذا باید با توان بیشتری به دنبال همگرایی و وحدت رویه در برنامه ها باشیم.

شاه حسینی تصریح کرد: دولت دولت روحانی به دنبال اثربخشی کارها در بلندمدت است و دنبال کارها به صورت مقطعی و گذرا نیست لذا ما در استان کرمانشاه برای اجرای برنامه ها نیاز به همگرایی داریم و هر چه بیشتر در این راستا تلاش کنیم به همان اندازه با دستاوردهای بیشتری همراه خواهیم شد.

وی در پایان از مشخص شدن خانه تشکل های مردم نهاد در استان خبر داد و گفت: خوشبختانه پس از پیگیری های فراوان و مستمر موفق شدیم که مکانی به عنوان خانه تشکل های مردم نهاد در استان به این تشکل ها اختصاص یاید و هم اکنون تجهیز و نصب امکانات لازم برای این مکان در حال انجام است. در این مراسم اعضای شورای مشورتی سازمان های مردم نهاد استان به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پیرامون مسائل مختلف پرداختند.