سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پیشرفت 60 درصدی پروژه دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت 60 درصدی پروژه دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه

پروژه دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیر پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پروژه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون ۷ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی امروز سه شنبه در جریان بازدید از پروژه پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساختمان پردیس که در آن ستاد مرکزی دانشگاه و دانشکده‌ها تجمیع می شوند باید تمام ملزومات یک دانشگاه مدرن را داشته باشد.

مدیر پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ادامه توضیحات افزود: فاز اولیه پروژه مذکور دندانپزشکی است و به دلیل اینکه بودجه زیادی نیاز دارد باید برای جذب اعتبار در ردیف بودجه ملی قرار بگیرد.

کریمی گفت: پروژه احداث دانشکده دندانپزشکی در ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر زیر بنا انجام می‌شود که در سه طبقه طراحی شده و ۱۱ کلینیک دندانپزشکی دارد که تاکنون ۷ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه دانشکده دندانپزشکی را ۶۰ درصد عنوان کرد و افزود: عملیات احداث این پروژه از تیر ماه ۹۴ شروع شد. کریمی افزود: علاوه بر ستاد دانشگاه و معاونت در این ساختمان، ۶ دانشکده شامل دانشکده دندانپزشکی، داروسازی، پزشکی، بهداشت، پیراپزشکی و دانشکده مامایی در این ساختمان فعالیت خواهند کرد.