رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

پیشرفت 70 درصدی طرحهای سفر رهبر معظم انقلاب درقصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت 70 درصدی طرحهای سفر رهبر معظم انقلاب درقصرشیرین

طرحهای سفر رهبر معظم انقلاب درقصرشیرین 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

فرماندار قصرشیرین گفت: طرحهای مصوب سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی در این شهرستان بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

افشین رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به مناسبت سالروز سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه افزود: در این سفر 46 طرح و پروژه برای شهرستان قصرشیرین با 380 میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.

وی یادمان شهدا، استخر دانش آموزی، زمین های ورزشی، طرحهای هادی روستایی، تجهیزات بیمارستانی، تجهیز شهرک صنعتی مرزی، نصب دستگاه ایکس ری در مرز پرویزخان، عملیات آبخیزداری، احداث خانه عالم، احداث پاسگاههای مرزی، کمک به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، توسعه برق روستایی، حوزه های علمیه و مساجد از جمله طرحهای مصوب سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی در این شهرستان مرزی است.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین بیان کرد: تلاش شده است این طرحها با استفاده از اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی و تملک دارایی ها تا پایان سال به 100 درصد پیشرفت فیزیکی و به بهره برداری برسند.
رضایی با بیان اینکه تحکیم رابطه امام و امت یکی از زیباترین برکات سفر مقام معظم رهبری بود اظهارداشت: این سفر منشا خیر و برکات فراوان مادی و معنوی برای مردم این استان و به ویژه شهرستان مرزی قصرشیرین بود که برای همیشه در اذهان مردم باقی می ماند.
20 مهر ماه سال 90 رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان کرمانشاه سفر کردند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.