رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸

پیش بینی ثبت نام بیش از 758 نوآموز کلاس اولی در مدارس روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش بینی ثبت نام بیش از 758 نوآموز کلاس اولی در مدارس روانسر

ثبت نام کلاس اولی ها در مدارس روانسر

مدیر آموزش و پرورش روانسر گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی 95-94 بیش از 758 نوآموز کلاس اولی در مدارس این شهرستان ثبت نام شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا امان اله فرجی  در اولین نشست ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان روانسر افزود: این تعداد نوآموز در 107 مدرسه ابتدایی براساس شرایط و ضوابط ثبت نام می شوند.


وی با اشاره به اینکه ثبت نام نوآموزان کلاس اولی از دوم خرداد 94 آغاز می شود تصریح کرد: والدین دانش آموزان کلاس اولی می توانند با مراجعه به مدارس و ثبت نام فرزند خود نسبت به دریافت معرفی نامه برای سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدرسه اقدام کنند.

مدیر آموزش و پرورش روانسر تاکید کرد: ثبت نام نهایی نوآموزان کلاس اولی منوط به ارائه تاییدیه سلامت از سوی مرکز سنجش سلامت می باشد.

فرجی اضافه کرد: با توجه به تغییر نظام آموزشی در سال تحصیلی 95-94 ثبت نام دانش آموز در کلاس اول متوسطه دوم نداریم و بیش از550 دانش آموز دختر و پسر در کلاس نهم متوسطه اول ثبت نام خواهند شد.

رییس ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان روانسر به ترکیب ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: معاونان آموزشی و برنامه ریزی، کارشناسان، روابط عمومی، حراست، نمایندگان آموزش دوره های تحصیلی، فناوری اطلاعات و پنج نفر از مدیران مدارس نیز از اعضای ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان این شهرستان می باشند.

شهرستان روانسر در سال تحصیلی جاری با بیش از هفت هزار و 200 دانش آموز 145 واحد آموزشی دارد.

شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در60 کیلومتری شمالغربی کرمانشاه قرار دارد.