رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

پیگیری مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیری مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه

پیگیری مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه

با حضور معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه، مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به استان کرمانشاه مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر کهزادی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه که مهمان دهمین جلسه شورای قضائی استان کرمانشاه بود، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این استان بر بهره گیری هر چه بیشتر از فیوضات ماه ذی الحجه تاکید و توصیه کرد.

کهزادی که سابقه استانداری کرمانشاه را در سالهای آغازین دهه 60 در کارنامه اش دارد، خود را با استان کرمانشاه بیگانه ندانست و افزود: این استان جای کار و خدمت بسیاری دارد که برای همه عزیزان خدمتگزار آرزوی توفیق دارم.

وی که به قائم مقامی دادستان کل کشور برای سرکشی و رصد برخی موقوفات که بنا به نیات واقفین، دستگاه قضائی بهره بردار آنهاست به استان آمده بود، پس از بررسی اراضی موصوف از اهتمام مجدانه رئیس کل دادگستری استان در حفظ و حراست از این موقوفات تقدیر کرد و گفت: مدیریت قضائی استان را به محبوبیت، پیگیری و جدیت کاری در حوزه خود می‌شناسیم.

کهزادی در نشست شورای قضائی استان مروری هم بر روند اجرای کمی و کیفی مصوبات سفر ریاست قوه قضائیه در اسفند ماه سال 92 به کرمانشاه داشت و هر کدام از اعضای شورا نیز توضیحاتی در این راستا داشتند