جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پیگیر بیمه رانندگان تاکسی هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیر بیمه رانندگان تاکسی هستیم

پیگیر بیمه رانندگان تاکسی هستیم

معاون سازمان تاکسیرانی استان کرمانشاه گفت: پیگیر بیمه رانندگان تاکسی که از بیمه برخوردار نیستند هستیم.

حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خودروهای پلاک ع خودروهای عمومی هستند و باید بین شهری تردد کنند رنگ زرد این خوروها تشابهاتی با تاکسی‌های درون شهری دارد.

وی گفت: گاهی مشاهده می شود که خودروهای پلاک (ع) در داخل شهر فعالیت می کنند و کار اینان تخلف است و به محض اینکه بازرسان ما متوجه شوند برخورد خواهند کرد و مدارک متخلفان توقیف و به پایانه ها ارسال می شود و در پایانه از سوی کمیته انضیاظی با متخلفان برخورد لازم می شود.

حیدری در خصوص بیمه تاکسی‌ها نیز گفت: بیمه تاکسی افرادی که از قبل اقدام کردند و دارای بیمه هستند کماکان ادامه دارد اما بیش از یک سال است که با توجه به مشکلاتی که در پرداخت حق بیمه دولت و درصدی که دولت باید به تامین اجتماعی پرداخت کند با مشکل مواجه هستیم.

وی ادامه داد: افرادی که تازه وارد عرصه حمل و نقل شدند بیمه نشدند اما اتحادیه و سازمان های دیگر پیگیر هستند تا بتوانیم از طریق نمایندگان مجلس اطلاع رسانی شود تا این طرح از طرف دولت انجام شود و سایر افراد نیز بیمه شوند.

حیدری همچنین بیان کرد: نظارت لازم بر فعالیت آژانس ها نیز انجام می شود و ما مرتب بر آژانس های تاکسی تلفنی نظارت می کنیم و اگر تخلفی شود برخورد می کنیم.