جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

چاپ کتاب‌های دفاع مقدسی برای کودکان ونوجوانان کرمانشاهی - نمایش محتوای خبر

 

 

چاپ کتاب‌های دفاع مقدسی برای کودکان ونوجوانان کرمانشاهی

چاپ کتاب‌های دفاع مقدسی برای کودکان ونوجوانان کرمانشاهی

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: این بنیاد برای آشنایی کودکان و نوجوانان چند عنوان کتاب جدید به چاپ رسانده است.

به گزارش سرویس «فرهنگ‌حماسه» ایسنا، سرهنگ پاسدار مرادعلی محمدی با اعلام این خبر افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگران و سلحشوران هشت سال دفاع مقدس وظیفه‌ای مهم و همگانی است و در راستای آشنا کردن نسل‌های آینده با فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس و انتقال روحیه پایداری در برابر تجاوز و حماسه آفرینی در تقابل‌های نابرابر با دشمنان دین مبین اسلام و در نتیجه سرافرازی میهن اسلامی به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم نقش موثری را ایفا خواهد کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا با همکاری کنگره شهدای استان و ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه پنج عنوان کتاب کودک و نوجوان در حوزه دفاع مقدس تدوین و تألیف شده است.

«قلک» (داستان نوجوان)، «قول مردانه» (داستان نوجوان)، «راننده بهشت» (شعر کودک)، «نگاه بابا» (شعر کودک)، «بهترین هدیه» (داستان نوجوان) از جمله این کتاب‌ها هستند که با محوریت معرفی شهدای نوجوان منتشر شده‌اند.