رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

چهارمیلیون معلول سازمان بهزیستی تحت پوشش بیمه آتیه سازان - نمایش محتوای خبر

 

 

چهارمیلیون معلول سازمان بهزیستی تحت پوشش بیمه آتیه سازان

چهارمیلیون معلول سازمان بهزیستی تحت پوشش بیمه آتیه سازان

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گفت: طبق قرارداد منعقده با سازمان بهزیستی، چهار میلیون معلول تحت پوشش این سازمان در سراسر کشور تحت پوشش خدمات بیمه ای این شرکت قرار می گیرند.

حسینعلی عابدی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت بیمه آتیه سازان استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگاران ایرنا و فارس اظهار کرد: عمده افراد تحت پوشش این شرکت بیمه ای را افراد آسیب پذیر جامعه که نیاز بیشتری به مراقب و درمان دارند، تشکیل می دهند.

وی افزود: در همین راستا معلولین سازمان بهزیستی که نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند و هزینه های درمانی بالایی نیز دارند و نیز افرادی که در آسایشگاه ها و مراکز نگهداری معلولین هستند به زودی تحت پوشش بیمه آتیه سازان قرار خواهند گرفت و می توانند از خدمات متنوعی بهره مند شوند.
عابدی یادآور شد: هم اکنون بیمه گذاران شرکت بیمه ای آتیه سازان را بازنشستگان صندوق های کشوری، بازنشستگان کانون تامین اجتماعی، کارکنان آموزش و پرورش، کارکنان وزارت کار و به تازگی نیز معلولین بهزیستی تشکیل می دهند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ تعداد بیمه شدگان این شرکت بیمه ای در سراسر کشور را 6 میلیون و 400 هزار نفر عنوان و خاطرنشان کرد: به این افراد که تحت پوشش گروه های یاد شده قرار دارند با توجه به میزان هزینه ای که می پردازند بسته های خدماتی مختلفی که مهمترین آنها در بحث دارو و درمان است، ارائه می شود.
وی در عین حال یادآور شد: شرکت بیمه آتیه سازان با 90 درصد از مراکز درمانی بخش خصوصی و تمامی مراکز دولتی قرارداد دارد و افراد تحت پوشش می توانند به راحتی از خدمات این مراکز درمانی استفاده کنند.
عابدی همچنین در پایان از نهایی شدن بیمه تکمیلی فرهنگیان خبر داد و گفت: طی قراردادی با وزارت آموزش و پرورش این کار به زودی و در روزهای آینده انجام و فرهنگیان تحت پوشش بیمه تکمیلی در خواهند آمد.
در این مراسم با قدردانی از زحمات نجفی مدیرسابق شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در کرمانشاه، جواد مرادی به عنوان سرپرست جدید این شرکت در استان معرفی شد.