سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

چهل و پنج هزار خانوار مددجوی بهزیستی در کرمانشاه "سبدغذا" دریافت می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

چهل و پنج هزار خانوار مددجوی بهزیستی در کرمانشاه "سبدغذا" دریافت می‌کنند

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از اعطای سبد غذایی به بیش از 45 هزار خانوار مددجوی بهزیستی استان خبر داد.

امید قادری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از آغاز توزیع سبدغذایی بین مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن سال جدید و از ابتدای اسفند خبر داد و گفت: امسال سبد حمایتی غذایی به تعداد 45 هزار و 115 خانوار تحت پوشش تعلق می گیرد.

وی ادامه داد: سبدغذایی شامل اقلام مورد نیاز و مایحتاج زندگی مددجویان از جمله برنج، روغن، مرغ و ... است که توزیع آن همزمان با سراسر کشور در استان نیز در حال انجام است و تا زمانی که همه مددجویان سبد غذای خود را دریافت کنند، ادامه دارد.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با عاملین توزیع، فروشگاه‌های مشخص و مورد تایید وزارت رفاه در سطح شهر به منظور جلوگیری از هرگونه ازدحامی کار توزیع سبد غذایی را بر عهده دارند.

قادری خاطرنشان کرد: اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در این راستا اطلاع رسانی‌های جامع و کاملی را به گروه‌های هدف انجام داده است.

وی گفت: ریاست کارگروه توزیع سبد غذا بر عهده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که با همکاری ادارات زیرربط دیگر مانند بهزیستی، کمیته امداد، تعزیزات، جهاد کشاورزی و سازمان صنعت و معدن انجام می گیرد.