کادر درمان کرمانشاه هفتمین شهید مدافع سلامت را تقدیم پاسداری از جان مردم استان کرد

کادر درمان کرمانشاه هفتمین شهید مدافع سلامت را تقدیم پاسداری از جان مردم استان کرد،پیام رحمانی پرستار اورژانس بستری بیمارستان امام رضا (ع) پس از مدتی مبارزه با بیماری کووید ۱۹ جان به جان آفرین تسلیم کرد.


محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این باره میگوید، او در بخشهای مختلف خدمت رسانی میکرده است اما داوطلب بخش کرونا شد و در این راه هم جان به جان آفرین تسلیم کرد

مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این راستا آسمانی شدن پرستار مدافع سلامت را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

با اندوه بسیار، جامعه دلاور و ایثارگر پرستاری اینک یکی از فرزندان رشید و عزیز خود را بر سر پیمان برای مراقبت و پاسبانی از سلامت مردم از دست داده است.

متاسفانه این زخم هر از گاهی تازه شده و اندوه دل ما هر بار عمیق‌تر و جان خراش‌تر می‌شود و با ناباوری شاهد پرپرشدن هم رزمان تلاشگری می‌شویم که جان خود را در این مسیر سخت اما پر افتخار از دست می‌دهند.

با آسمانی شدن این انسان‌های ارزشمند، مظلومیت خادمان سلامت از سویی و استواری و پایداری آنان در مبارزه نفس‌گیر و فرسایشی با کرونا بیش از پیش آشکار می‌شود.

بیایید باور کنیم که کرونا افسانه و یا موضوعی عادی و کم ارزش نیست و گواه این ادعا بیش از ۵۵۰ فوت شده در استان است که در صف آنان مدافعان دلیر سلامت هم قرار دارند و بدانیم که هر کوتاهی و بی‌توجهی ما تیری است که بر جانی می‌نشیند و خانواده‌ای را برای همیشه داغدار می‌کند.

از سوی همه همکاران دانشگاهی، عروج پرستار صبور و وظیفه‌شناس شادروان مدافع سلامت شهید پیام رحمانی را به خانواده داغدیده‌، همکاران و دوستانشان به ویژه همکاران مجتمع بزرگ امام رضا (ع) تسلیت می‌گویم و امیدوارم این داغ تازه‌، پایانی بر کابوس مرگ همکاران در جدال با ویروس منحوس باشد.

پیام رحمانی هفتمین مدافع سلامت استان است که بر اثر کرونا جان باخته است.