سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کادر فنی به خوبی تیم آمریکا را آنالیز کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

کادر فنی به خوبی تیم آمریکا را آنالیز کردند

ملی پوش وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان گفت: تشویق های کرمانشاهیان بی نظیر بود.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، مسعود اسماعیل پور پس از کسب عنوان قهرمانی ایران در رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه در جمع خبرنگاران با تبریک این پیروزی به ملت ایران اظهارکرد: خداروشکر که توانستیم با این پیروزی جواب محبت ها و تشویق های بی امان مردم کرمانشاه را بدهیم.

وی ادامه داد: انصافا تماشاگران استان کرمانشاه بی نظیرند و با شور و اشتیاق خاصی تک تک کشتی ها را مورد حمایت خود قرار می دادند.

اسماعیل پور تصریح کرد: دیدار فینال برابر تیم ملی آمریکا، برای همه اعضای تیم ملی کار سخت و دشواری بود، اما خدا را شاکریم که توانستیم این دیدار را هم پشت سر گذاشته و با اقتدار به روند قهرمانی ایران در جام های جهانی ادامه دهیم. این ملی پوش کشتی آزاد ایران خاطرنشان کرد: خوشبختانه کادر فنی تیم ملی به خوبی اعضای تیم آمریکا را آنالیز کرده بودند و همه شاهد دیدارهای جذاب و حساسی برابر آنها بودیم.

وی یادآور شد: بدون شک تشویق های بی امان مردم کرمانشاه در کسب این پیروزی و قهرمانی جهان، سهم عمده ای داشته است.

حسن رحیمی ملی پوش وزن 57 کیلو کشورمان نیز اظهارکرد: تیم ملی ایران تنها با هدف کسب عنوان قهرمانی پا به عرصه این مسابقات گذشات و از همان ابتدا عزم خود را فقط برای قهرمانی جزم کرده بودیم. وی افزود: بچه های ما در این مسابقات خیلی زحمت کشیدند و در مقابل تیم ملی آمریکا نیز سنگ تمام گذاشتند.

رحیمی همچنین از حمایت ها و تشویق های مردم کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: بسیار جای خرسندی و خوشحالی دارد که در شهر کرمانشاه که مهد کشتی ایران است توانستیم این عنوان قهرمانی جهان را کسب کنیم.

وی در خصوص تیم ملی آمریکا نیز گفت: در این دوره از مسابقات تیم های ملی آمریکا و آذربایجان خوب ظاهر شدند و تیم ملی آمریکا با تمام ستارگان خود به ایران آمده بود.