جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کاروان کالای قاچاق پیش از رسیدن به پایتخت توقیف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاروان کالای قاچاق پیش از رسیدن به پایتخت توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر گفت: سه خودروی سواری که به صورت کاروانی اقدام به حمل کالای قاچاق کرده بودند، در یک عملیات ضربتی توقیف و یک میلیارد و 400 میلیون ریال البسه قاچاق از آنان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سرهنگ "عزیز الهیاری " اظهار داشت: عوامل انتظامی با اقدامات اطلاعاتی و کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی موفق شدند یک باند فعال در امر قاچاق کالا را که به صورت کاروانی فعالیت می کردند، شناسایی و تحت کنترل نامحسوس قرار دهند.

وی افزود: قاچاقچیان پس از عبور محموله از معابر فرعی استان، در یکی از روستاهای اطراف شهرستان روانسر متوقف و البسه قاچاق را در یک منزل مسکونی دپو کرده بودند، لذا با هماهنگی مقام قضائی، مأموران انتظامی جهت دستگیری متهمان وارد عمل شدند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: بر این اساس طی یک عملیات ضربتی، دو دستگاه پژو پارس و یک دستگاه سمند توقیف و چهار قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

سرهنگ الهیاری ادامه داد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 27 هزار ثوب البسه قاچاق کشف شد که طبق نظر کارشناسان ارزش آنها یک میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.

وی خاطرنشان کرد: متهمان فاقد سابقه کیفری هستند و میانگین سنی آنها حدود 28 سال است، لذا پس از اعتراف به بزه انتسابی مبنی بر حمل کالای قاچاق به مقصد پایتخت، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.