رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

کارگاه آموزشی آشنایی باکودکان دارای نیازهای ویژه در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه آموزشی آشنایی باکودکان دارای نیازهای ویژه در کرمانشاه

ارتباط کودکان با نیازهای ویژه با همسالانشان درجامعه پذیری آنان اثرگذار است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از آغاز بکار کارگاه آموزشی آشنایی با کودکان دارای نیازهای ویژه در کانون پرورش فکری کرمانشاه از امروز ( ۲۳ آذر) خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا موزونی با اعلام ایم خبر، افزود: این کارگاه آموزشی به مدت سه روز در مرکز فرهنگی و هنری شماره ۲ کانون آغاز شده و قرار است در این مدت مربیان کانون پرورشی با کودکان با نیازهای کودکان دارای نیازهای ویژه آشنا شده و نحوه آموزش و خدمت رسانی به آنها را بیاموزند. به گفته موزونی ۱۶ مربی در این کارگاه شرکت دارند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در ادامه اشاره‌ای هم به افتتاح مرکز فراگیر کانون پرورش فکری استان کرمانشاه داشت و اظهار کرد: با افتتاح این مرکز فراگیر ضرورت حضور مربیان آشنا با شرایط کودکان و نوجوانان دارای شرایط ویژه احساس می‌شد که این کارگاه آموزشی ویژه مربیان در همین راستا در حال برگزاری است.

موزونی در ادامه با بیان اینکه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تا یک ماه گذشته قادر به پذیرش کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه نبود، ادامه داد: با افتتاح مرکز فراگیر کانون استان پذیرای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه نیز هستیم و امیدواریم این اقدام بتواند نقش مهمی در شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه داشته باشد.

موزونی ارتباط کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه با گروه همسالان خود را در جامعه پذیری آنان اثربخش ارزیابی کرد و افزود: همه کودکان و نوجوانان در هر شرایطی حق دارند که از امکانات استفاده کنند.