جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

کارگاه آموزشی 'زن و رسانه' در استانداری کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه آموزشی 'زن و رسانه' در استانداری کرمانشاه

کارگاه آموزشی 'زن و رسانه' در استانداری کرمانشاه

کارگاه آموزشی 'زن و رسانه' به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه هم اکنون با حضور تعدادی از خبرنگاران و روزنامه نگاران زن کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری  برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدرس این کارگاه آموزشی گفت: جایگاه زنان در رسانه از سال های گذشته تفاوت و تغییر یافته ولی تاکنون به مقام اصلی خود نرسیده است.

دکتر صدیقه ببران افزود: زنان روزنامه نگار در تبیین روشنگری چهره و وظیفه دیگر زنان نقش دارند و می توانند چهره متفاوت و جایگاه اصلی زن را به جامعه معرفی کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، هدف از برگزاری این کارگاه را هم افزایی و ایجاد هم اندیشی در میان روزنامه نگاران زن اعلام کرد و گفت: با برگزاری این کارگاه تلاش می شود تا بار دیگر مشکلات روزنامه نگاری زنان بررسی و مرور شود و آسیب شناسی لازم صورت گیرد.

به گفته وی، پس از برگزاری این کارگاه، با ایجاد تشکل صنفی روزنامه نگاران زن کرمانشاه درصددیم علاوه براینکه برای خواسته ها و مشکلات راهکار بیابیم موجب انگیزه ای مضاعف برای روزنامه نگاران و خبرنگاران استان شویم.

در این کارگاه در باره ضرورت ایجاد' انجمن روزنامه نگاران زن کرمانشاه' توضیحاتی بیان می شود و هیات موسس انجمن با تشریح اهداف و برنامه های انجمن، با دعوت از مدعوین، آغاز به کار رسمی انجمن را اعلام می کند.