رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

کاهش دید در جاده به دلیل مه گرفتگی - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش دید در جاده به دلیل مه گرفتگی

به دلیل مه گرفتگی غلیظ رانندگان در راههای مواصلاتی استان با کاهش دید افقی مواجه خواهند شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،بیشتر جاده های استان در روز یکشنبه 24 بهمن 95 به دلیل مه گرفتگی غلیظ با کاهش دید و برخی از محورها نیز به علت بارش باران و برف با لغزندگی مواجه اند.

لذا از رانندگان درخواست می شود با توجه به کاهش دید در این مواقع با سرعت مطمئنه برانند . سرهنگ فضل الله شیری رییس پلیس راهور استان، با بیان اینکه بیشتر محورهای استان مه گرفته‌اند، گفت: در حال حاضر در بیشتر محورهای استان از جمله اسلام آبادغرب-کرمانشاه، کرمانشاه - کامیاران، کرمانشاه - بیستون و قلاجه به سمت گواور مه گرفتگی را شاهد هستیم.

وی افزود: مه گرفتگی در گردنه "شاه‌بداغ" و گردنه "مله‌ماس" در محور بیستون-سنقر از شدت بیشتری برخوردار است.

شیری تصریح کرد: با توجه به این شرایط و کاهش دید رانندگان در شرایط مه گرفتگی جاده، از همه رانندگان می‌خواهیم تا سرعت مطمئنه را رعایت کرده و حتما با چراغ روشن حرکت کنند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه، افزود: رانندگان باید از چراغ روشن با نور پایین استفاده کنند تا شکست نور ایجاد نشود و خودروی آنها به خوبی دیده شود.

شیری با بیان اینکه بارندگی در سطح راه‌های استان گزارش نشده است، گفت: درحال حاضر ترافیک در محورهای استان روان است و در محورهای مه گرفته حرکت خودروها با سرعت پایین در حال انجام است.