رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کاهش مصرف بنزین در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش مصرف بنزین در کرمانشاه

کاهش مصرف بنزین در کرمانشا

مدیر شرکت فرآورده های نفتی استان کرمانشاه از مصرف بیش از ۸۲۵ میلیون لیتر فرآورده نفتی در منطقه کرمانشاه طی ۵ ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

سید رمضان هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مصرف فرآورده های نفتی در استان کرمانشاه طی ۵ ماهه ابتدایی امسال، اظهار داشت: در این مدت ۱۹۷ میلیون و ۴۷۴ هزار لیتر بنزین در استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش یافته است.

وی افزود: بیشترین مصرف بنزین مربوط به فروردین ماه و کمترین مصرف آن در تیر ماه بوده است.

هاشمی در ادامه مصرف نفت سفید در استان کرمانشاه طی ۵ ماهه اول امسال را ۲۸ میلیون و ۳۵۰ هزار لیتر عنوان کرد و گفت: طی مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف نفت سفید در استان ۴۰ میلیون و ۱۷۰ هزار لیتر بوده که این آمار نشان دهنده کاهش ۲۹ درصدی این فرآورده نفتی است.

مدیر شرکت فرآورده های نفتی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: بیشترین مصرف نفت سفید طی این مدت مربوط به فروردین ماه و کمترین مصرف آن در خرداد ماه بوده است.

وی در خصوص مصرف نفت گاز در استان کرمانشاه تا پایان مرداد ماه نیز، گفت: میزان مصرف این فرآورده نفتی در استان ۳۰۵ میلیون و ۶۹۳ هزار لیتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد مصرف آن کاهش یافته است.

هاشمی میزان مصرف نفت گاز در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۳ را ۳۷۳ میلیون و ۷۷ هزار لیتر عنوان کرد.

مدیر شرکت فرآورده های نفتی استان کرمانشاه همچنین از مصرف ۲۹۴ میلیون و ۱۳۲ هزار لیتر نفت کوره طی مدت مذکور در استان خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته ۲۸۹ میلیون و ۹۹۸ هزار لیتر از این فرآورده به مصرف رسیده بود که این آمار نشان دهنده افزایش یک درصدی این فرآورده نفتی در سال ۹۴ است.