سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کرمانشاه از استان های مستعد و برخوردار در رشته وزنه برداری است - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه از استان های مستعد و برخوردار در رشته وزنه برداری است

کرمانشاه از استان های مستعد و برخوردار در رشته وزنه برداری است

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه از نظر منابع انسانی و استعداد در رشته وزنه برداری جزو استان های غنی و برخوردار به شمار می آید.

به گزارش خبرنگار ایرنا جلال عزیزی روز شنبه در مجمع عادی هیات وزنه برداری کرمانشاه که با حضور رئیس فدراسیون در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد یکی از نیازهای اصلی این رشته را برنامه ریزی هدفمند هیات وزنه برداری استان در کنار هدایت و حمایت فدراسیون از این رشته دانست.

وی افزود: کمک به کشف استعدادها می تواند باعث معرفی قهرمانان زیادی به وزنه برداری ایران از سوی کرمانشاه شود.
عزیزی همچنین به نیازهای آموزشی مربیان استان برای توسعه رشته وزنه برداری اشاره کرد و افزود: از فدراسیون انتظار می رود در این زمینه نیز از طریق برگزاری کلاس های آموزشی استاندارد به استان کمک کند.
معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه همچنین از آمادگی استان برای میزبانی رقابت های مهم داخلی و بین المللی در رشته وزنه برداری خبر داد و گفت: امید داریم در سال آینده استان حداقل میزبان یک رویداد مهم در رشته وزنه برداری باشد.
وی در پایان از هیات وزنه برداری کرمانشاه خواست برنامه های خود در راستای جذب جوانان به وزنه برداری را به صورت کارشناسی انجام دهد و از تمامی نیروهای موجود در استان در راستای تقویت این رشته ورزشی نهایت استفاده را به عمل آورد.