سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کرمانشاه دارای دومین آزمایشگاه معماری سازمانی در کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه دارای دومین آزمایشگاه معماری سازمانی در کشور است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: بعد از دانشگاه شهید بهشتی تهران، دانشگاه رازی کرمانشاه دارای دومین آزماشگاه تخصصی معماری سازمانی در کشور است.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، شهریار بهنیا در «همایش خدمات الکترونیک استانی و احصاء پروژه های فناوری اطلاعات با رویکرد مشارکت بخش خصوصی» که در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: بشر در تمام طول تاریخ همواره به دنبال تحول، تغییر و خلاقیت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ارکان اصلی بشر داشتن روحیه تحول خواهی و دگراندیشی بوده که این امر تا به امروز هم ادامه داشته و دارد. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: بحث ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات یا همان ICT یکی از مهمترین تحولات را برای بشر امروزی پایه ریزی کرده است. بهنیا تصریح کرد: امروز تمام سطوح زندگی بشر از آموزش گرفته تا اقتصاد و بهداشت، از تفریح و سرگرمی گرفته تا حضور در اجتماعات و ... همگی متاثر از ظهور فناوری اطلاعات شده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از تحولاتی که ICT در سطح دنیا ایجاد کرده بحث قبول کردن تحول سازمانی یا همان معماری سازمانی است که امروزه اغلب کشورهای توسعه یافته بر مدار آن حرکت می کنند. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه در حال حاضر دومین آزمایشگاه تخصصی معماری سازمانی سرویس گرا کشور بعد از دانشگاه شهید بهشتی تهران در دانشگاه رازی راه اندازی شده که می تواند به توسعه سازمانی در استان کمک قابل توجهی کند.

بهنیا تاکید کرد: باید همه تصمیم بگیریم که تحول را شروع کنیم و روز به روز به کمال و توسعه بیشتر برسیم.