جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کرمانشاه فاقد یک مرکز بزرگ تجاری است - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه فاقد یک مرکز بزرگ تجاری است

کرمانشاه فاقد مرکز تجاری

رییس کمیسیون معماری شورای شهر کرمانشاه گفت: کرمانشاه از داشتن یک فروشگاه بزرگ تجاری (هایپرمارکت) با تجهیزاتی کامل که مردم بتوانند آسوده در آن خرید کنند محروم است.

جبار گوهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص وضعیت خدماتی و رفاهی در شهر کرمانشاه افزود: مرکزی تجاری با پارکینگ اختصاصی و فضایی تفریحی برای کودکان در کرمانشاه وجود ندارد و شهروندان نمی توانند با امنیت کامل به چنین مرکزی دسترسی داشته باشند.


وی با بیان اینکه فروشگاه های بزرگ تجاری در شرایطی استاندارد در دیگر استان ها دایر شده اظهار کرد: احداث چنین مرکزی در شان مردم این دیار نیز می باشد.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه، چندی پیش در زمینه احداث یک مرکز بزرگ خرید (سیتی سنتر) جنب پایانه مسافربری کاویانی مطرح و فراخوان آن نیز انجام شد.

گوهری ادامه داد: احداث چنین مرکزی در حواشی شهر در کاهش بار ترافیکی موثر است و از شهردار جدید کرمانشاه می خواهیم به این مقوله رسیدگی کند.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه از داشتن یک شهربازی مدرن و استاندارد نیز محروم است گفت: پروژه تله کابین کرمانشاه از سال گذشته بار دیگر به خواب رفته و شایسته است اتمام پروژه های نیمه کاره در اولویت شهردار جدید قرار گیرد.

عبدالرضا شعبانی روز یکشنبه هفته جاری با اکثریت آرای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب شد.

شهر کرمانشاه با حدود 900 هزار نفر جمعیت دارای شهرک های حاشیه ای زیادی است که اکثر ساکنان آن ها از کمبود امکانات رفاهی و خدماتی رنج می برند.